top of page
Namus namo statybos kaina, namų statyba, namo projektavimas, paskola namo statybai

ES
PROJEKTAI

UAB „Namus“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „E. komercijos modelio diegimas UAB „Namus“, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant“  Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0015

Projekto biudžetas: 66 700,00 Eur, iš jų ES dalis: 50 000,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2022 m. kovo 21 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023 m. vasario 20 d.

Projekto tikslas - įdiegti e. komercijos modelį UAB „Namus“, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant.

Projekto uždavinys – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu UAB „Namus“, siekiant padidinti pajamų augimą.

UAB „Namus“, siekdama perspektyvoje išvengti galimų įmonės veiklos ir pajamų kritimų, siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, pritraukti kuo daugiau klientų per elektroninę erdvę, įvertino visus įmonėje vykstančius vidinius bei išorinius procesus ir jų optimizavimo galimybes, įmonės teikiamų paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę, t. y. paslaugų skaitmenizavimo galimybes. UAB „Namus“ šiandien turi internetinį puslapį informacijai apie savo paslaugas, tačiau neturi jokio automatizuoto sprendimo suteikiančio jų klientams galimybę patiems susikomplektuoti norimą būstą, klientams norint tai atlikti reikia susisiekti su įmone bei laukti atsakymo vien tam, jog galėtų sužinoti ar įmonės kainodarą bei paslaugos jiems yra tinkamos. Nėra patenkinami tiek darbuotojų, tiek klientų lūkesčiai. Įmonės poreikis turėti centralizuotą sistemą, kurios pagalba galėtų klientams suteikti savitarnos galimybes komplektuojantis savo būstą, o darbuotojams atlikti veiksmus nuotoliniu būdu, vienoje sistemoje, stebint užsakymus, sutartis, mokėjimus bei kitus svarbius elementus įmonės veikloje.

Finansuojama iš  Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

ESFIVP-I-1-300x150.jpg
bottom of page